Synonyms (2.1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Synonyms
sv: Synonymer

en: Contains
sv: Innehåller

en: Provider
sv: Leverantör

en: Entity
sv: Objekt

en: Select
sv: Välj

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Add provider
sv: Lägg till leverantör

en: Edit provider
sv: Redigera leverantör

en: Delete provider
sv: Radera leverantör

en: Validate @label
sv: Validera @label
