Synonyms (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்
