Synonyms (2.1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Provider
ka: პროვაიდერი
