Synonyms (2.1.2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: ID
az: İD

en: Contains
az: Tərkibində

en: Widget
az: Vidcet

en: Provider
az: Provayder

en: Entity
az: Entiti

en: Select
az: Seçin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket
