Synonyms (2.1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Contains
et: Sisaldab

en: Widget
et: Vidin

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Entity
et: Olem

en: Select
et: Vali

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Starts with
et: Algab millega

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Validate @label
et: Valideeri @label
