Synonyms (2.1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: ID
ps: پېژند

en: Widget
ps: کاروونی

en: Select
ps: غوره

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
