Synonyms (2.1.3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Bundle
gu: બંડલ
