Synonyms (2.1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг
