Synonyms (2.1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд
