Synonyms (2.1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Synonyms
sq: Sinonime
