Synonyms (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Synonyms
da: Synonymer

en: Manage
da: Administration

en: Contains
da: Indeholder

en: Provider
da: Udbyder

en: Select
da: Vælg

en: Entity type
da: Entity-type

en: Starts with
da: Starter med

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Validate @label
da: Validér @label
