Synonyms (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
