Synonyms (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Synonyms
ta: ஒத்தசொல்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
