synorders (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Orders
af: Bestellings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
