SynOrders (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Orders
ar: الطلبات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
