synorders (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Phone
da: Telefon

en: Desc
da: Faldende

en: First name
da: Fornavn

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Orders
da: Ordrer

en: Apply
da: Udfør

en: Surname
da: Efternavn

en: Offset
da: Forskydning

en: Total price
da: Pris i alt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
