synorders (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Phone
es: Teléfono

en: First name
es: Nombre

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Orders
es: Pedidos

en: Apply
es: Aplicar

en: Surname
es: Apellidos

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Total price
es: Precio total

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
