synorders (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: First name
eu: Izena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
