synorders (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Phone
fi: Puhelin

en: First name
fi: Etunimi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
