SynOrders (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Phone
fr: Téléphone

en: First name
fr: Prénom

en: Sort by
fr: Trier par

en: Orders
fr: Commandes

en: Apply
fr: Appliquer

en: Surname
fr: Nom de famille

en: Offset
fr: Décalage

en: Total price
fr: Prix total

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
