synorders (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Orders
ga: Orduithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Surname
ga: Sloinne
