SynOrders (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: First name
he: שם פרטי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Orders
he: הזמנות

en: Apply
he: החל

en: Surname
he: שם משפחה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
