SynOrders (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
