synorders (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Phone
is: Sími

en: First name
is: Fornafn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Orders
is: Pantanir

en: Apply
is: Virkja

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
