synorders (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
