SynOrders (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: First name
lv: Vārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
