SynOrders (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: First name
nl: Voornaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Surname
nl: Achternaam

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
