synorders (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Phone
nn: Telefon

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
