synorders (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: First name
pl: Imię

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
