SynOrders (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: First name
ro: Prenume

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Orders
ro: Comenzi

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Total price
ro: Preț total

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
