SynOrders (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: First name
sk: Meno

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Orders
sk: Objednávky

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Total price
sk: Celková cena

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
