SynOrders (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Total price
sr: Укупна цена
