synorders (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: First name
th: ชื่อ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
