synorders (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Phone
tr: Telefon

en: Desc
tr: Azalan

en: First name
tr: Ad

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Orders
tr: Siparişler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
