synorders (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Phone
uk: Телефон

en: Desc
uk: Спад

en: First name
uk: Ім’я

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Orders
uk: Замовлення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Surname
uk: Прізвище

en: Offset
uk: Зміщення

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Order Number
uk: Номер замовлення
