SynOrders (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
