SynOrders (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
