SynOrders (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Phone
ca: Telèfon

en: First name
ca: Nom

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Orders
ca: Comandes

en: Apply
ca: Aplica

en: Surname
ca: Cognoms

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Total price
ca: Preu total

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
