SynOrders (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: First name
cs: Jméno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Orders
cs: Objednávky

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Total price
cs: Celková cena

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
