SynOrders (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Phone
cy: ffôn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Total price
cy: Cyfanswm

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
