SynOrders (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: First name
el: Όνομα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
