SynOrders (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: First name
et: Eesnimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Orders
et: Tellimused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Total price
et: Hind kokku

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
