SynOrders (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Phone
gl: Teléfono

en: First name
gl: Nome

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Orders
gl: Pedidos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Surname
gl: Apelidos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Total price
gl: Prezo total

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
