SynOrders (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: First name
hu: Keresztnév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Orders
hu: Rendelések

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Offset
hu: Eltolás

en: Total price
hu: Végső ár

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
