SynOrders (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Phone
id: Telepon

en: First name
id: Nama depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Orders
id: Pesanan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Total price
id: Total harga

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
