SynOrders (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Desc
it: Disc

en: First name
it: Nome

en: Sort by
it: Ordina per

en: Orders
it: Ordini

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Total price
it: Prezzo totale

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
