SynOrders (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Phone
ja: 電話番号

en: Desc
ja: 降順

en: First name
ja: 名

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Orders
ja: 注文

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Total price
ja: 合計価格

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
