SynOrders (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು
