SynOrders (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
