SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.43) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Quantity
cs: Množství

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Price
cs: Cena

en: Empty
cs: Prázdný

en: Product
cs: Produkt

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: Order number
cs: Číslo objednávky
